Specifications
| For Make: | HYUNDAI |
| For Model: | SANTA FE |
| For Body: | SUV |
| For Series: | TM SERIES |
| For Year: | APR-18 to OCT -2020 |
| ECU Part Number: | AT-HA-KSHK-002 |
| Weight: | 25kg |
| Shipping Dimensions: | 142 × 60 × 40 cm |
| Towbar Type: | CL4 |
| Towing Capacity: | 2000 |
| Ball Weight: | 100kg |
| Fitting Time: | 2 Hours |
| Bumper Cut: | YES |



Reviews
There are no reviews yet.